Menu De Vogel

Teamindeling:

 

Deze VOORLOPIGE Teamindeling is tot stand gekomen na overleg tussen de Commissie VZ Sportief en de Commissie VZ Breedte met inbreng van de (hoofd) trainers, keepertraners, leiders en coördinatoren. In de voorlopige teamindeling kunnen nog wijzigingen optreden als ontwikkelingen daar aanleiding toe geven.

Ben jij / is uw kind lid van De Jonge Spartaan en ontbreekt jouw naam / de naam van uw kind, wil jij / wilt u dit dan melden door een mail te sturen naar: vzbreedte@dejongespartaan.nl 

  JO6G  
Dex   Alting
Phyllon   Geelhoed
Caz   Jacobs
Isa   Smit
Rens   Visbeen
Tijn   Vroegindeweij
  JO7G  
Lara   Hartensveld
Noud   Heestermans
Dylan   Kerp
Seth   Looij
Sammy   Scheurleer
Dion   Stoutjesdijk
Belle   Verduijn

 

  JO8-1  
Duuk   Alting
Julian   Hartkamp
Thomas   Roos
Tijs van der Velden
Jens   Visser
Lucas van der Weijden

 

  JO8-2G  
Iris   Breen
Sem   Buth
Thijmen   Franzen
Denz   Krieger
Lois   Krijger
Milan   Krijger
Bram van der Meer
Owen   Versteeg
Sil van der Vliet

 

  JO9-1  
Rajaen van Assen
Tygo   Buskop
Brent van Dam
Bobby de Jong
Stijn   Perdijk
Abel   Robijn
Fedde   Vroegindeweij
     
     
  JO9-2G  
Tim   Hoek
Dani   Klem
Boas   Markus
Mark   Melissant
Cas   Passenier
Jens   Ruitenberg
Isa   Volaart

 

  JO9-3G  
Timon   Heijningen
Finn   Kievit
Evi van Rossum
Seth   Tieleman
Terapat   Wannewech
Measen van der Weijden
Saz van der Weijden

 

  JO10-1  
Logan   Gülek
Tygo   Leijdens
Dylan   Plandsoen
Gijs   Roetman
Quin   Tijl
Cas   Visbeen
Luuk van der Welle

 

  JO10-2G  
Jamie   Bakker
Tijmen   Breen
Nick   Broekhuis
Jesse de Gooijer
Nils van Heemst
Lara   Klem
Luuk   Kooman
Sid van der Wel

 

  JO10-3G  
Jesse   Boeter
Jasmijn   Both
Lisanne   Melaard
Indy   Netten
Fay   Oostwouder
Mairo   Rustveld
Jesse   Verhage

 

  JO11-1  
Naud   Arensman
Nick   Broere
Thijs   Driece
Joris   Drooger
Yannick van Eck
Jurre de  Jonge
Jelte   Scherpenisse
Jesse   Tanis
Jesse   Visser

 

  JO11-2  
Laith   Alnamer
Koen   Haasnoot
Tijn   Hatjimuezin
Lucas van Heijingen
Manuel van Heijningen
Luca   Hoogendijk
Milan   Hoogendijk
Naut   Meijer
Mutasem   Ouzoun
Lukas   Zoeteweij

 

  JO12-1  
Ruben van Beusichem
Ruben   Both
Stef   Breevoort
Jayden   Dijksman
Pepijn   Klem
Levi   Looij
Justin   Oostwouder
Jelle   Schoenmaker
Nathan   Slui
Mathijs   Tink

 

  JO12-2  
Tijmen   Boeter
Fenno   Kampen
Jesse   Kieviet
Milan 't Mannetje
Jesper   Melaard
William   Peeman
Michiel van der Sluijs
Sven   Volaart
Sander de Vos
Olaf   Westhoeve

 

  MO12-1  
Yuna van Antwerpen
Lisanne van Antwerpen
Danique   Arensman
Anouk   Boerman
Floortje   Donkersloot
Anna   Melissant
Lotte van Putten
Danique   Robijn
Yara   Schaeken
Jasmijn   Scherpenisse

 

  JO13-1  
Sem   Bakelaar
Roel   Drooger
Storm   Groenewegen v/d Weijden
Daan   Jelier
Jort   Kleingeld
Jonathan   Koppenaal
Jort   Melissant
Ruben   Olofsen
Noyé   Richard
Jasper   Robijn
Jonah van der Slik
Derek van der Sluijs
Jelle Van Stralen
Olivier   Vermeulen

 

  JO13-2  
Marijn   Groeneveld
Tim   Lodder
Wes   Mastenbroek
Jimmy   Pieterse
Thijn   Raven
Cas   Roetman
Ruthger   Stam
Rico   Terlouw
Boaz van Vliet
Daan   Vroegindeweij
Jur   Vroegindeweij
William   Wagner

 

  MO13-1  
Milou   Boerman
Thirza   Dubbeld
Meike van Heemst
Sophie   Franzen
Luna   Kampen
Lola van Kleij
Fenne   Krieger
Dewi   Stuijt
Elin   Taale

 

  MO15-1  
Anouska   Acke
Cailin   Bakker
Jip van den Berge
Louise   Dekkers
Salome de Jong
Kaylen   Schaeken
Elise van der Sluijs
Evy   Tijl
Floortje van den Tol
Vera   Troost
Indy van der Velde
Elisa van Vliet
Mirthe   Stuijt
Tamara   Verwaal
Dena   Vis
Sophie   Vogelaar

 

  MO17-1  
Naomi van der Groef
Amber   Herrewijnen
Robin   Herrewijnen
Nova   Meijer
Lara   Meijer
Imogen   Narraina
Lynda   Pieterse
Marin   Roodzant
Willemijn   Tieleman
Sandy van Tigchelen
Marlijn van den Tol
Vera   Vroegindeweij

 

  JO14-1  
Jurgen   Barendrecht
Jesse   Boerema
Ryan   Hoek
Sem de Klepper
Joris   Mackloet
Isaia   Marengo
Floris   Tanis
Robin van Tigchelen
Koen   Viskil
Jesse   Vroegindeweij
Tysen van der Weijden
Wes van der Weijden
Dustin van der Made

 

  JO15-1  
Benjamin   Abu
Tygo van Antwerpen
Jona   Arensman
Diesel de Geus
Jozua de Jong
Jesse   Keizer
Luka van der Maas
Kai   Moerkerke
Thijs   Kievit
Jephta   Vogelaar
Joas   Vroegindeweij
Morris   Winkels
Mees   Witte

 

  JO15-2  
Cas   Arensman
Milan   Broere
Sam   Dekker
Nout   Gerrits
Thomas   Hollaar
Jorden   Klein
Arnoud   Kos
Wesley   Melissant
Twan   Nagtegaal
Sem   Roetman
Bradley   Sonder
Thom   Tieleman
Lennart de Wit

 

  JO17-1  
Niels   Bergen
Dylan   Dijksman
Bjorn   Jongepier
Joost   Karels
Levi   Kleijnenberg
Gijs van den Nieuwendijk
Tymo van Nimwegen
Xander   Roos
Jesse van der Sluijs
Eric   Umba
Marijn de Vos
Daan   Vroegindeweij
Floris van Wanrooij
Pepijn van der Wulp

 

  JO17-2  
Rouhi   Almadani
Loek   Andela
Dylan   Baars
Bas   Driece
Coen   Dubbeld
Vigo de Geus
Ezra de Jong
Daan   Kievit
Lars van der Laan
Fabian 't Mannetje
Jens   Mastenbroek
Lucas van der Slik
Nathan van der Sluijs
Matthijs   Verolme
Silven van der Weijden
Sieb   Witte

 

  JO17-3  
Enrico   Bal
Thomas van Broekhoven
Job van Dieren
Joeri   Emming
Sjoerd   Foliant
William   Groeneveld
Geert   Koornneef
Lauran   Krijger
Thijmen   Landman
Matthijs van der Made
Gerwin 't Mannetje
Joost de Munnik
Joep   Munters
Lucas   Tanis
Christian   Tieleman
Martijn   Wagner

 

  JO19-1  
Lucas   Arensman
Dennis   Baars
Sander van Driel
Jorn   Hartog
Boy   Hoogmoed
Jesper   Jordaan
Jarno van der Laan
Jakob   Landman
Tim   Melissant
Yorik van Nimwegen
Luuk   Rentes
Tijmen   Rentinck
Luke van Tigchelen
Brett van Vliet

 

  JO19-2  
Kais   Alnamer
Sam   Andela
Abdel   Azzam
Kevin   Beije
Adriaan van den Bos
Jeffrey van den Doel
Liewe van Kempen
Lars   Kooijman
Marc   Koppelman
Marijn   Korteweg
Matthias   Kos
Jorian van der Made
Paul   Peeman
Mitchel   Sonder
Sander   Teijn
Bas   Westdijk
Aankomende wedstrijd
  • 0dagen
  • 0uur
  • 0min
  • 0sec

AFGELAST

Jonge Spartaan 1 - Competitie onderbroken vanwege Corona

17/10/2020 14:30