Aankomende wedstrijd

20Okt

Competitie:

Jonge Spartaan 1--Rozenburg 1

Aanvang: 14.30 uur.

uitslag: 2-3


 


 

Programma deze week en Scheidsrechters

 

Wedstrijdprogramma van v.v. De Jonge Spartaanen de scheidsrechters

 
 
 

Type

 

 

Nr.

Thuis

Bezoekende

Tijd

Scheidsrechter

Uit-

Opmer-

 

Wedst

Dag

Datum

K.N.V.B

Vereniging

Vereniging

 

 

slag

king

 

 

 

 

 

 

Senioren 35+1

 

 

 

 

 

 

VR

26-okt

 

Jonge Spartaan 35+1

 

VRIJ

 

VRIJ

 

 

 

VR

26-okt

 

Jonge Spartaan Rec VR1

 

VRIJ

 

VRIJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Senioren

 

 

 

 

 

oefen

wo

24-okt

1

Jonge Spartaan VR2

DVV09-VR2

19.30

M.Vroegindeweij

 

 

 

co

ZA

27-okt

55234

Pernis 1

Jonge Spartaan 1

14:30

A.M.v.Vliet

 

KNVB

 

co

ZA

27-okt

46185

Jonge Spartaan 2

Hellevoetsluis 3

12:00

N.T.J.Bot

 

KNVB

 

co

ZA

27-okt

49545

Jonge Spartaan 3

SHO 6

14:30

T.Vroegindeweij

 

 

 

co

ZA

27-okt

34915

FIOS 2

Jonge Spartaan 4

11:30

 

 

 

 

co

ZA

27-okt

34840

Jonge Spartaan 5

DVV09 4

14:30

D.Tanis

 

 

 

co

ZA

27-okt

66862

DVV09 VE1

Jonge Spartaan VE1

14:30

 

 

 

 

co

ZA

27-okt

71392

Jonge Spartaan G1

v.v. Hekelingen G1

11:00

KL Groen

 

 

 

co

ZA

27-okt

64997

Charlois, sv VR1

Jonge Spartaan VR1

14:30

 

 

 

 

 

ZA

27-okt

 

Jonge Spartaan VR2

 

VRIJ

 

VRIJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junioren

 

 

 

 

 

co

ZA

27-okt

58726

DRL JO19-1

Jonge Spartaan JO19-1

14:30

 

 

 

 

 

ZA

27-okt

 

Jonge Spartaan JO19-2

 

VRIJ

 

VRIJ

UITSTEL

 

co

ZA

27-okt

94118

NSVV JO19-3

Jonge Spartaan JO19-3

16:15

 

 

 

 

co

ZA

27-okt

47961

Jonge Spartaan JO17-1

Smitshoek JO17-2

10:30

J.Schellevis

 

 

 

 

ZA

27-okt

 

Jonge Spartaan JO17-2

 

VRIJ

 

VRIJ

 

 

co

ZA

27-okt

73061

Vlotbrug JO17-2

Jonge Spartaan JO17-3

12:00

 

 

 

 

co

ZA

27-okt

59719

Jonge Spartaan MO17-1

Spijkenisse MO17-2

12:30

G.Smits

 

 

 

co

ZA

27-okt

76054

Jonge Spartaan JO15-1

Charlois, sv JO15-2

10:45

J.Joppe

 

 

 

co

ZA

27-okt

76017

DBGC JO15-1

Jonge Spartaan JO15-2

10:30

 

 

 

 

co

ZA

27-okt

94819

OVV JO15-3

Jonge Spartaan JO15-3

12.30

 

 

 

 

 

ZA

27-okt

 

Jonge Spartaan JO15-4

 

VRIJ

 

VRIJ

 

 

co

ZA

27-okt

97252

Jonge Spartaan MO15-1

SHO MO15-1

12:30

R.Luijendijk

 

 

 

co

ZA

27-okt

59889

Jonge Spartaan MO15-2

sv Poortugaal MO15-1

09:00

G.Smits

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pupillen

 

 

 

 

 

co

ZA

27-okt

60978

Jonge Spartaan JO13-1

NSVV JO13-2

09:00

M.Vroegindeweij

 

 

 

co

ZA

27-okt

24995

v.v. Hekelingen JO13-2G

Jonge Spartaan JO13-2

08:45

 

 

 

 

co

ZA

27-okt

76942

Jonge Spartaan MO13-1

DVV09 MO13-1

10:30

P.Grootenboer

 

 

 

 

ZA

27-okt

 

Jonge Spartaan JO12-1

 

VRIJ

 

VRIJ

 

 

co

ZA

27-okt

26852

Jonge Spartaan JO12-2

Nieuwenhoorn JO12-2

09:00

D.Klem

 

 

 

co

ZA

27-okt

41021

Hellevoetsluis JO11-1

Jonge Spartaan JO11-1

08:30

 

 

 

 

co

ZA

27-okt

98041

Melissant JO11-1

Jonge Spartaan JO11-2

10.00

 

 

 

 

co

ZA

27-okt

40566

GHVV'13 JO10-1G

Jonge Spartaan JO10-1

09:00

 

 

 

 

 

ZA

27-okt

 

Jonge Spartaan JO10-2

 

VRIJ

 

VRIJ

Uitstel

 

co

ZA

27-okt

22397

WFB JO10-3

Jonge Spartaan JO10-3

08:45

 

 

 

 

co

ZA

27-okt

24741

Jonge Spartaan JO10-4M

ZBVH JO10-1

09:00

Chr. Tieleman

 

Begl: C.Groen

 

co

ZA

27-okt

98555

Hekelingen JO9-2

Jonge Spartaan JO9-1G

08.45

 

 

 

 

co

ZA

27-okt

67288

ST Herkingen/NTVV JO8-1

Jonge Spartaan JO8-1G

09:55

 

 

 

 

co

ZA

27-okt

67297

Nieuwenhoorn JO8-2

Jonge Spartaan JO8-2G

08:30

 

 

 

 

 

ZA

27-okt

 

Jonge Spartaan JO7-1

 

VRIJ

 

VRIJ