Aankomende wedstrijd

22Jun

Competitie voor kampioenschap:

Jonge Spartaan 3--Binnenmaas 5

Aanvang:  14.30 uur.

uitslag:


 


 

Trainingsrooster

SPARTACUS                      
        Legenda:         versie: 26-12-18
5L, 6L en 7L staat resp voor het Linkse 1/3 deel van resp. trainingsveld 5, 6 en 7      
5M, 6M en 7M staat resp voor het Middelste 1/3 deel van trainingsveld 5, 6 en 7      
5R, 6R en 7R staat resp voor het Rechtse 1/3 deel van trainingsveld 5, 6 en 7        
5L-H, 6L-H en 7L-H staat resp. voor het Linkse 1/2 deel van resp. trainingsveld 5, 6 en 7    
5R-H, 6R-H en 7R-H staat resp. voor het Rechtse 1/2 deel van resp. trainingsveld 5, 6 en 7    
2 is Heel veld 2           5 is Heel veld 5        
6LH-1/4L en 6LH-1/4R staat resp. v/h meest Linkse Rechtse 1/4 deel v/h Linkse 1/2 van veld 6  
6RH-1/4L en 6RH-1/4R staat resp. v/h meest Linkse Rechtse 1/4 deel v/h Rechtse 1/2 van veld 6  
                         
  Maandag: Dinsdag: Woensdag: Donderdag:
Teams: Veld: Kleedk: Tijd: Veld: Kleedk: Tijd: Veld: Kleedk: Tijd: Veld: Kleedk: Tijd:
JO8-1/JO8-2G/JO8-3G 5L-H 16 18.15       6L 16 18.15      
JO9-1 5L-H 15 18.15       6L 15 18.15      
JO10-1/2  5R-H 9 18.15       5R 9 18.15      
JO10-3  5R-H 10 18.15       5M 10 18.15      
JO11-1 7L-H 11 18.15       7L-H 11 18.15      
JO11-2 7L-H 11 18.15       7L-H 11 18.15      
JO12-1 7R-H 12 18.15       7R-H 12 18.15      
JO12-2 7R-H 12 18.15       7R-H 12 18.15      
JO13-1       7L-H 9 18.30       7L-H 9 18.30
JO13-2       7R-H 10 18.30       7R-H 10 18.30
JO15-1       6L-H 15 18.30       6L-H 15 18.30
JO15-2       6R-H 16 18.30       6R-H 16 18.30
JO15-3       5M 2 18.30       5M 2 18.30
JO15-4       5R 3 18.30       5R 3 18.30
JO17-1       7R-H 14 20.00       7R-H 14 20.00
JO17-2 7M 13 19.30       7L 13 19.30      
JO17-3 7L 14 19.30       7M 14 19.30      
JO19-1       7L-H 5 20.00       7L-H 5 20.00
JO19-2       6L-H 13 20.00       6L-H 13 20.00
JO19-3       6L-H 13 20.00       6L-H 13 20.00
Lag. Elftn        6L-H 11 + 12 20.00       6L-H 11 + 12 20.00
selectie(1e)       5R-H 1 20.00       5 1 20.00
selectie(2e)       6R-H 8 20.00       6R-H 8 20.00
JO10-4 5R-H 4 18.15       5M 4 18.15      
MO13-1 6L 5 18.15       5L 5 18.15      
MO15-1 6M 3 19.30       6R 3 18.15      
MO15-2 6M 2 18.15       6M 2 18.15      
MO17-1 6L 7 19.30       6R 7 19.30      
VR1 5L/M 1 19.30       5 1 19.30      
VR2 5L/M 1 19.30       5 1 19.30      
Dames Recr. 5R 8 19.30                  
35 + Recr.                   6L-H 12 20.00
G's                   5L 4 18.15
                    Vrijdag:
MP's (KABOUTERS):                   Veld: Kleedk: Tijd:
JO7-1                   2 3 16.00
                         
TRAINERS: *heeft sleutel.                  
  trainer:     tel./mobiel: ass. trainer:     tel./mobiel:
JO8-1 Leo Tijl *   0620-099764 Dennis van Heemst   0629-514280
JO8-2G/3G Celia Melaard   0623-281302 Lisa Baars   0615-314792
JO9-1G Julian Scherpenisse   0653-450267 Tim Haasnoot   0645-033168
JO10-1 Johan Slui   0622-444651 Willem Tink   0626-320471
JO10-2 José Melaard   0623-281302 Ruud Both   0624-889681
JO10-3 DennisVroegindeweij   0614-281034 Jaap Kieviet   0620-384088
JO10-4M Corné Donkersloot   0629-499691 Peter van Putten   0623-559570
JO11-1 Wiljan Driece   0625-217050 Anton Lodder   0651-537735
JO11-2 Louis v/d Weijden   0627-129461 Cees van Vliet      
JO12-1 Jan Peter Robijn   0653-188717 Denny Arensman   0653-875581
JO12-2 Andre Barendrecht   0625-468677 Jos van Wezel   0633-420378
JO13-1

Klaas v/d Maas *

  0620-256796        
JO13-2 Johan Roetman   0651-802361        
JO15-1 Patrick Dijksman*   0622-885198 Erik Kleijnenberg   0637-330478
JO15-2                
JO15-3 Theo Mastenbroek   0623-662461 Remco Paasse   0634-796025
JO15-4         Iwan Foliant   0623-533383
JO17-1 Gerard van Kleij   0612-707994 Arjo van Driel   0615-900029
JO17-2 Jan Willem Broere   0653-259007        
JO17-3 John Teijn   0613-390324 Hans Kooijman   0652-058328
JO19-1 Vishal Kallan   0622-774700 Ad de Gans   0622-982095
JO19-2 Swavek Sadowski   0629-011191        
JO19-3 Swavek Sadowski   0629-011191 René v/d Groef *   0646-611007
Lag. Elftn Joop Geelhoed   0620-737310 Leon vdNieuwendijk   0622-897671
selectie(1e) Hans de Heer   0653-292318 Peter van Dulst   0612-603456
selectie(2e+3e) Hansv/dNieuwendijk   0638-107498 Koen Kwakernaak *   0651-743421
MO13-1 Suzanne Robijn   0654-354678 Laura Baars   0631-311764
MO15-1 BramVroegindewey*   0613-166868 AdriaanTieleman   0610-303464
MO15-2 Nicole Poorthuis *   0651-308179 AntonNieuwenhuijzen   0681-376211
MO17-1 Rens Vis *   0631-037586 Izak Mackloet   0622-848519
VR1 Hans Leune *   0613-368490 Arie-Jan Jordens   0650-624094
VR2 Hans Leune *   0613-368490 Aart Baars *   0654-681717
Dames Recr. Kees Groen *   0634-454641        
35 + Recr. Martin Verweij   0613-081911        
G's Chrisv/d Weele *   0626-702769        
JO7-1 Elwin Buskop   0651-496334 Celia Melaard   0623-281302
JO8,9,10,11,12, MO13 Ferry de Koning    0620-112815        
JO17-2/3, MO15, MO17, VR Ferry de Koning    0620-112815        
JO13, JO15, JO19-2,3, LagElf Ferry de Koning    0620-112815        
1e/2e/JO19-1/JO17-1 Mark Zegers   0627-136028