Aankomende wedstrijd

17Nov

Competitie:

Binnenmaas 1---Jonge Spartaan 1  

Aanvang:  14.30 uur.

uitslag: 


 


 

Programma Scheidsrechters deze week

Wedstrijdprogramma van v.v. De Jonge Spartaanen de scheidsrechters
Type     Nr. Thuis Bezoekende Tijd Scheidsrechter Uit- Opmer-
Wedst Dag Datum K.N.V.B Vereniging Vereniging     slag king
          Senioren 35+1        
co VR 2-nov 89926 Stellendam 35+1 Jonge Spartaan 35+1 20:00         
  VR 2-nov   Jonge Spartaan VR.Rec 1   VRIJ   VRIJ  
                   
          Senioren         
Oefen Di 30-okt 1 SSS O/21 Jonge Spartaan O/21 20.00      
co za 3-nov 55127 Jonge Spartaan 1 Den Bommel 1 14:30 W.v.d.Geest   KNVB
co Za 3-nov 46167 Smitshoek 4 Jonge Spartaan 2 15:00 G.J.Wassink   KNVB
co Za 3-nov 49569 Goudsw. Boys 2 Jonge Spartaan 3 12:00      
co Za 3-nov 34845 Jonge Spartaan 4 Melissant 2 14:30 D.Tanis     
co Za 3-nov 34931 NTVV 3 Jonge Spartaan 5 14:45      
co Za 3-nov 66854 Jonge Spartaan VE1 Rozenburg VE2 14:30 T.Vroegindeweij     
co Za 3-nov 94337 Rijnvogels G1 Jonge Spartaan G1 10:00      
co Za 3-nov 64964 Jonge Spartaan VR1 Oranje Wit VR1 14:30 G.v/d Veek     
co Za 3-nov 91989 Jonge Spartaan VR2 Duiveland VR1 12:30 G.Smits    
                   
          Junioren        
be Wo 31-okt 9245 Jonge Spartaan MO17-1 Overmaas MO17-1 19:30 G.Hobbel     
co Za 3-nov 58722 Jonge Spartaan JO19-1 Smitshoek JO19-2 12:00 ??   KNVB
co Za 3-nov 47530 SSS JO19-1 Jonge Spartaan JO19-2 12:15      
co Za 3-nov 94119 Jonge Spartaan JO19-3 Barendrecht JO19-4 12:30 J.de Jong     
co Za 3-nov 47929 Binnenmaas JO17-1 Jonge Spartaan JO17-1 10:30      
co Za 3-nov 55505 Brielle JO17-3 Jonge Spartaan JO17-2 14:30      
  Za 3-nov   Jonge Spartaan JO17-3   VRIJ   VRIJ  
co Za 3-nov 59733 NSVV MO17-1 Jonge Spartaan MO17-1 10:30      
co Za 3-nov 76038 Spijkenisse JO15-3 Jonge Spartaan JO15-1 14:15      
  Za 3-nov   Jonge Spartaan JO15-2   VRIJ   VRIJ  
  Za 3-nov   Jonge Spartaan JO15-3   VRIJ   VRIJ  
  Za 3-nov   Jonge Spartaan JO15-4   VRIJ   VRIJ  
co Za 3-nov 91529 SteDoCo MO15-1 Jonge Spartaan MO15-1 10:00      
co Za 3-nov 59910 Smitshoek MO15-3 Jonge Spartaan MO15-2 11.30      
                   
          Pupillen        
co Do 1-nov 98037 Jonge Spartaan JO11-2 Rockanje JO11-2 18.30 B.Kik   Begl: C.Groen
co Za 3-nov 60964 Charlois, sv JO13-2 Jonge Spartaan JO13-1 10.45      
co Za 3-nov 24971 Jonge Spartaan JO13-2 Hellevoetsluis JO13-4 10:30 G.Smits    
co Za 3-nov 76964 SHO MO13-1 Jonge Spartaan MO13-1 08:30      
co Za 3-nov 60485 Jonge Spartaan JO12-1 Rozenburg JO12-1 09:30 Mitchel Sonder    
co Za 3-nov 26844 Zuidland JO12-2 Jonge Spartaan JO12-2 08:30      
co Za 3-nov 40996 Jonge Spartaan JO11-1 Rozenburg JO11-1 09:00 Dylan Baars    
  Za 3-nov   Jonge Spartaan JO11-2   VRIJ   VRIJ vervallen
  Za 3-nov   Jonge Spartaan JO10-1   VRIJ   VRIJ  
co Za 3-nov 40465 Flakkee JO10-1 Jonge Spartaan JO10-2 09:15      
co Za 3-nov 22379 Jonge Spartaan JO10-3 Abbenbroek JO10-1G 09:30 F.v.wanrooij    
co Za 3-nov 24745 v.v. Hekelingen JO10-4 Jonge Spartaan JO10-4M 08:30      
co za 3-nov 98556 Jonge Sartaan JO9-1G Vlotbrug JO9-1 09.00 Mattijs Verolme    
co Za 3-nov 67249 Jonge Spartaan JO8-1G JO8-1(G) 09:00 N.Brodder    
co Za 3-nov 67242 Jonge Spartaan JO8-2G ST Herkingen/NTVV JO8-1 11:00 D.Vroegindeweij   Begl:C.Groen
co Za 3-nov 94348 Jonge Spartaan JO7-1 WFB JO7-1 10:30 Geen Scheids.   Sportpark Spartacus