Aankomende wedstrijd

08Aug

Oefenwedstrijd :

Jonge Spartaan 1 - Zeelandia 1

aanvang: 14.30 uur

Uitslag :

Update Pupillen Teamindeling 20/21

Deze VOORLOPIGE Teamindeling is tot stand gekomen na overleg tussen de Commissie VZ Sportief en de Commissie VZ Breedte met inbreng van de (hoofd) trainers, keepertraners, leiders en coördinatoren. In de voorlopige teamindeling kunnen nog wijzigingen optreden als ontwikkelingen daar aanleiding toe geven. Ben jij / is uw kind lid van De Jonge Spartaan en ontbreekt jouw naam / de naam van uw kind, wil jij / wilt u dit dan melden door een mail te sturen naar: vzbreedte@dejongespartaan.nl

 Pupillen

JO6-G   JO7-G
Dex  Alting   Lara  Hartensveld
Phyllon  Geelhoed   Noud  Heestermans
Caz  Jacobs   Dylan  Kerp
Isa  Smit   Seth  Looij
Rens  Visbeen   Sammy  Scheurleer
Tijn  Vroegindeweij   Cas  Siepman
    Jurre  Spros
    Dion  Stoutjesdijk
    Belle  Verduijn
     
     
JO8-1   JO8-2G
Duuk  Alting   Iris  Breen
Julian  Hartkamp   Sem  Buth
Thomas  Roos   Thijmen  Franzen
Tijs van der Velden   Denz  Krieger
Jens  Visser   Lois  Krijger
Lucas van der Weijden   Milan  Krijger
    Bram van der Meer
    Owen  Versteeg
    Sil van der Vliet
     
     
JO9-1   JO9-2G
Rajaen van Assen   Tim  Hoek
Tygo  Buskop   Dani  Klem
Brent van Dam   Boas  Markus
Bobby de Jong   Mark  Melissant
Stijn  Perdijk   Cas  Passenier
Abel  Robijn   Jens  Ruitenberg
Fedde  Vroegindeweij   Isa  Volaart
     
     
JO9-2G   JO9-3G
Tim  Hoek   Timon   Heijningen
Dani  Klem   Finn  Kievit
Boas  Markus   Evi van Rossum
Mark  Melissant   Seth  Tieleman
Cas  Passenier   Measen van der Weijden
Jens  Ruitenberg   Saz van der Weijden
Isa  Volaart    
     
     
JO10-1   JO10-2G
Logan  Gülek   Jamie  Bakker
Tygo  Leijdens   Tijmen  Breen
Dylan  Plandsoen   Nick  Broekhuis
Gijs  Roetman   Jesse de Gooijer
Quin  Tijl   Nils van Heemst
Cas  Visbeen   Lara  Klem
Luuk van der Welle   Luuk  Kooman
    Sid van der Wel
     
     
JO10-3G   JO11-1
Jesse  Boeter   Naud  Arensman
Jasmijn  Both   Nick  Broere
Lisanne  Melaard   Thijs  Driece
Indy  Netten   Joris  Drooger
Fay  Oostwouder   Yannick van Eck
Mairo  Rustveld   Jurre de  Jonge
    Jelte  Scherpenisse
    Jesse  Tanis
    Jesse  Visser
     
     
JO11-2   JO12-1
Koen  Haasnoot   Ruben van Beusichem
Tijn  Hatjimuezin   Ruben  Both
Lucas van Heijingen   Stef  Breevoort
Manuel van Heijningen   Jayden  Dijksman
Luca  Hoogendijk   Pepijn  Klem
Milan  Hoogendijk   Levi  Looij
Naut  Meijer   Justin  Oostwouder
Mutasem  Ouzoun   Jelle  Schoenmaker
Lukas  Zoeteweij   Nathan  Slui
    Mathijs  Tink
     
     
JO12-2   MO12-1
Tijmen  Boeter   Yuna van Antwerpen
Fenno  Kampen   Lisanne van Antwerpen
Jesse  Kieviet   Danique  Arensman
Milan 't Mannetje   Anouk  Boerman
Jesper  Melaard   Floortje  Donkersloot
William  Peeman   Anna  Melissant
Michiel van der Sluijs   Lotte van Putten
Sven  Volaart   Danique  Robijn
Sander de Vos   Yara  Schaeken
Olaf  Westhoeve   Jasmijn  Scherpenisse
     
     
     
JO13-1   JO13-2
Sem  Bakelaar   Jurgen  Barendrecht
Roel  Drooger   Marijn  Groeneveld
Storm  Groenewegen v/d Weijden   Ryan  Hoek
Daan  Jelier   Tim  Lodder
Jort  Kleingeld   Isaia  Marengo
Jonathan  Koppenaal   Wes  Mastenbroek
Jort  Melissant   Jimmy  Pieterse
Ruben  Olofsen   Thijn  Raven
Noyé  Richard   Cas  Roetman
Jasper  Robijn   Ruthger  Stam
Jonah van der Slik   Rico  Terlouw
Derek van der Sluijs   Boaz van Vliet
Jelle Van Stralen   Daan  Vroegindeweij
Olivier  Vermeulen   Jur  Vroegindeweij

 

Terug naar overzicht