Aankomende wedstrijd

20Jan

Oefenwedstrijd:

Fios 1---Jonge Spartaan 1

Aanvang:14.30  uur.

uitslag: 


 


 

Trainingsrooster

        Legenda:         versie: 5-01-18
5L, 6L en 7L staat resp voor het Linkse 1/3 deel van resp. trainingsveld 5, 6 en 7      
5M, 6M en 7M staat resp voor het Middelste 1/3 deel van trainingsveld 5, 6 en 7      
5R, 6R en 7R staat resp voor het Rechtse 1/3 deel van trainingsveld 5, 6 en 7      
5L-H, 6L-H en 7L-H staat resp. voor het Linkse 1/2 deel van resp. trainingsveld 5, 6 en 7    
5R-H, 6R-H en 7R-H staat resp. voor het Rechtse 1/2 deel van resp. trainingsveld 5, 6 en 7    
2 is Heel veld 2           5 is Heel veld 5        
6LH-1/4L en 6LH-1/4R staat resp. v/h meest Linkse Rechtse 1/4 deel v/h Linkse 1/2 van veld 6  
6RH-1/4L en 6RH-1/4R staat resp. v/h meest Linkse Rechtse 1/4 deel v/h Rechtse 1/2 van veld 6  
                         
  Maandag: Dinsdag: Woensdag: Donderdag:
TEAMS Veld: Kleedk: Tijd: Veld: Kleedk: Tijd: Veld: Kleedk: Tijd: Veld: Kleedk: Tijd:
JO9-1 en 2G 5L 16 18.15       5L 16 18.15      
JO9-3G en 4G 5M 9 18.15       5M 9 18.15      
JO8-1G 5R 9 18.15       5R 9 18.15      
JO11-1 en 2 7L 13 18.15       7L 13 18.15      
JO11-3 en 4G 7M 12 18.15       7M 12 18.15      
JO11-5 7R 12 18.15       7R 12 18.15      
JO13-1       7R-H 14 18.30       7R-H 14 18.30
JO13-2       5M 2 18.30       5M 2 18.30
JO13-3       6RH-1/4R 9 18.30       6RH-1/4R 9 18.30
JO13-4       6RH-1/4L 10 18.30       6RH-1/4L 10 18.30
JO15-1       7L-H 13 18.30       7L-H 13 18.30
JO15-2       5R 3 18.30       5R 3 18.30
JO15-3       6LH-1/4L 15 18.30       6LH-1/4L 15 18.30
JO15-4       6LH-1/4R 16 18.30       6LH-1/4R 16 18.30
JO17-1       7R-H 11 20.00       7R 11 20.00
JO17-2 7L 11 19.30       7L 11 19.30      
JO17-3 7M 15 19.30       7M 15 19.30      
JO17-4 7R 10 19.30       7R 10 19.30      
JO19-1       7L-H 5 20.00       6L-H 5 20.00
JO19-2 6L 14 20.00       6L 14 20.00      
Lag. Elftn        6L-H 12 20.00       7L 12 20.00
selectie(1e)       5R-H 1 20.00       5 1 20.00
selectie(2e+3e)       6R-H 8 20.00       6R-H 8 20.00
MO13-1 6L 5 18.15       6L 5 18.15      
MO15-1 6M 3 19.30       6M 3 19.30      
MO15-2 6M 2 19.30       6R 2 19.30      
MO17-1 5R 7 19.30       5R-H 7 19.30      
VR1 5L 1 19.30       5L-H 1 19.30      
VR2 5L 1 19.30       5L-H 1 19.30      
Dames Recr. 5M 8 19.30                  
35 + Recr.                   7M 12 20.00
G's                   5L 4 18.15
                         
                    Vrijdag:
JO7 (KABOUTERS):                   Veld: Kleedk: Tijd:
JO7-1                   2 3 16.00
                         
KEEPERS:                  
  Maandag: Dinsdag: Woensdag: Donderdag:
KEEPERS: Veld: Kleedk: Tijd: Veld: Kleedk: Tijd: Veld: Kleedk: Tijd: Veld: Kleedk: Tijd:
JO9/11/13/MO13 6R eigen team 18.15                  
JO15/17/MO15/17/VR1-2 6R eigen team 19.30                  
JO15-1/17-1/19-1-2       5L eigen team 18.30            
1e,2e en 3e       5L eigen team 20.00            
                         
TRAINERS/LEIDERS: *heeft sleutel.                
TEAMS:         tel./mobiel:         tel./mobiel:
JO9-1 Ruud Both     0624-889681 Wouter Volaart     0626-900033
JO9-2G José Melaard     0623-281302 Peter v. Putten     0623-559570
JO9-3G J.Kieviet     0620-384088 G. Oostwouder     0657-263607
JO9-4G DennisVroegindeweij   0614-281034 K.Kampen     0622-832332
JO8-1G J. Scherpenisse     0653-450267 Tim Haasnoot     0645-033168
JO11-1 Koen Kwakernaak *   0651-743421 Nino Wielaard     0625-454505
JO11-2 HenkJan Tieleman   0654-773526 Jos v Wezel     0633-420378
JO11-3 DennyArensman   0653-875581 Izak Mackloet     0622-848519
JO11-4G Anton Lodder     0651-537735 Arie Vroegindeweij   0630-778729
JO11-5 ErwinWijnands     0612-922792 Lesly Bezemer     0683-208735
JO13-1 John Moerkerke *   0651-870011 Louis v/d Weijden   0627-129461
JO13-2 Lennart van Vliet   0620-166634 KLaas v/d Maas *   0620-256796
JO13-3 Iwan Foliant     0623-533383 JohanRoetman     0651-802361
JO13-4 Arjen van der Made   0650-128231 alleen administratie   !!!  
JO15-1 Gerard v/d Kleij   0612-707994            
JO15-2 Patrick Dijksman*   0622-885198 TheoMastenbroek   0623-662461
JO15-3 John Teijn     0613-390324 JanWillemBroere   0653-259007
JO15-4 Kees Dubbeld     0630-142860 Tony 't Mannetje   0620-503738
JO17-1 Vishal Kallan     0622-774700 Sjaak Koppelman   0657-031565
JO17-2 Gerard Smits      0640-576068            
JO17-3 Jaap Tiggelman     0623-047099 Jan vd Nieuwendijk   0631-037590
JO17-4 ErikKleijnenberg   0637-330478            
JO19-1 Jordi Smit *     0652-310118 Hans v/d Nieuwendijk   0638-107498
JO19-2 René van der Groef *   0646-611007 Swavek Sadowski   0629-011191
Lag. Elftn Leon vd Nieuwendijk   0622-897671 Joop Geelhoed     0620-737310
selectie(1e) Peter-Marcel Nauta *   0621-861289 Robbert Breen     0681-712406
selectie(2e+3e) Petry Hoofdman *   0650-805019 Koen Kwakernaak *   0651-743421
MO13-1 Mark Lagendijk     0622-673957 Marjan v/d Nieuwendijk 0623-353183
MO15-1 Izak Mackloet     0622-848519 Bram Vroegindewey *   0613-166868
MO15-2 AdriaanTieleman   0610-303464            
MO17-1 Rens Vis *     0631-037586            
VR1 Hans Leune *     0613-368490 Gerrit Westenberg   0627-506023
VR2 Arco Verolme     0630-988752 Jan Tanis *     0638-931189
Dames Recr. Kees Groen *     0634-454641            
35 + Recr. Aart Baars     0654-681717            
G's Chrisv/d Weele *   0626-702769 Rick Postema     0622-207364
JO7-1 CeliaMelaard *     0623-281302 L.Tijl       0620-099764
KEEPERS:                        
JO9/11/13/MO13 Ferry de Koning    0620-112815 Cas Abbas     0653-277380
JO15/17/MO15/17/VR1-2 Ferry de Koning    0620-112815 Cas Abbas     0653-277380
JO15-1/17-1/19-1-2 Ferry de Koning    0620-112815 Jurren Berkhout   0634-340555
1e,2e en 3e Jurren Berkhout   0634-340555