Aankomende wedstrijd

20Jan

Oefenwedstrijd:

Fios 1---Jonge Spartaan 1

Aanvang:14.30  uur.

uitslag: 


 


 

Teamindeling

Teamindeling:                  2017-2018

                           
Deze VOORLOPIGE Teamindeling is tot stand gekomen na overleg tussen de Commissie VZ Sportief en de  Commissie VZ Breedte met inbreng van     
de (hoofd) trainers, keepertrainers,  leiders en coördinatoren.  In de voorlopige teamindeling kunnen nog           
wijzigingen optreden als ontwikkelingen daar aanleiding toe geven. Ben jij / is U kind lid van De Jonge Spartaan en        
ontbreekt jou naam / de naam van uw kind, wilt U / wil jij dit dan melden met een mail aan   vzbreedte@dejongespartaan.nl      
                             
                             
Pupillen:                          
  JO7       JO8-1G                
Tim van Aken   Nick   Broere                
Jasmijn    Both   Thijs   Driece                
Logan   Gülek   Lisa   Driece                
Nils van Heemst   Joris   Drooger                
Bobby de Jong   Yannick van Eck                
Joas   Krijgsman   Koen   Haasnoot                
Lisanne   Melaard   Tijn   Hatjimuezin                
Quin   Tijl   Jelte   Scherpenisse                
                             
  JO9-1       JO9-2G     JO9-3G     JO9-4G
Ruben van Beusichem   Floortje   Donkersloot   Yuna van Antwerpen   Naud   Arensman
Ruben   Both   Meike van  Heemst   Lisanne van Antwerpen   Anouk   Boerman
Jayden   Dijksman   Jesper   Melaard   Rowen de Baat   Fenno   Kampen
Levi   Looij   William   Peeman   Jim   Jongejan   Jesse   Tanis  (2009)
Nathan   Slui   Lotte van Putten   Jesse   Kieviet   Jesse   Visser
Mathijs   Tink   Michiel van der Sluijs   Milan  't Mannetje   Stijn   Vroegindewey
Sven   Volaart   Sander de Vos   Justin   Oostwouder   Mirthe   Weerheim
                             
  JO11-1     JO11-2     JO11-3     JO11-4G
Roel   Drooger   Sem   Bakelaar   Tygo van  Antwerpen   Jurgen   Barendrecht
Diesel de Geus   Jesse   Boerema   Cas   Arensman   Tim van Heest
Thijs   Kievit   Jort Martin Kleingeld   Sven   Eshuis   Ryan   Hoek
Jort   Melissant   Twan   Nagtegaal   Benjamin   Koppelman   Salome de Jong
Jonah van der Slik   Noyé   Richard   Vinnie   Krauwer   Sem de Klepper
Koen   Viskil   Cas   Roetman   Joris   Mackloet   Tim    Lodder
Jephta   Vogelaar   Derek van der Sluijs   Thijn   Raven   Ruben   Olofsen
Wes  van der Weijden   Thom   Tieleman   Robin van  Tigchelen   Floortje van den  Tol
Tysen van der Weijden   Herman van Wezel   Daan   Vroegindeweij (2008)   Jur   Vroegindeweij
                             
  JO11-5             MO13-1        
Marijn   Groeneveld           Sophie van  Antwerpen        
Marc   Korevaart           Britt   Felius        
Wes   Mastenbroek           Naomi van der Groef        
Aron   Melissant           Megan   Lagendijk        
Jimmy   Pieterse           Lynda   Pieterse        
Rico   Terlouw           Elise  van der Sluijs        
Boaz van Vliet           Nathanja   Steigenga        
Jordan   Wijnands           Mirthe   Stuijt        
Terry   Willemsen           Evy   Tijl        
                Vera   Troost        
                Indy van der Velde        
                Dena   Vis        
                Elisa van Vliet        
                Sophie   Vogelaar        
                             
  JO13-1     JO13-2     JO13-3     JO13-4
Benjamin   Abu   Thomas van Broekhoven   Enrico   Bal    Milan   Broere
Loek   Andela   Jozua de Jong   Bas   Driece   Kane van Dam
Jona   Arensman   Bjorn   Jongepier   Sjoerd   Foliant   Sam   Dekker
Dylan   Baars   Jesse   Keizer   Thomas    Hollaar   Nout   Gerrits
Steve   Breugem   Cas   Keuvelaar   Raymond   Jongejan   Lauran   Krijger
Vigo de Geus   Geert   Koornneef   Thijmen   Landman   Matthijs  van der Made
Ezra de Jong   Lars van der Laan   Dustin van der Made   Sil   Mastenbroek
Daan   Kievit   Sem   Littooij   Kai   Moerkerke   Wesley    Melissant
Tymo van Nimwegen   Luka van der Maas   Sem   Roetman   Joost de Munnik
Lucas   Tanis   Joep   Munters   Christian   Tieleman   Bradley   Sonder
Joas   Vroegindeweij   Thijs   Nijse   Matthijs   Verolme   Sven de Vos
Floris van Wanrooij   Gert   Versluis   Jesse   Vroegindeweij   Martijn   Wagner
Silven van der Weijden   Sieb   Witte   Morris   Winkels   Mees   Witte
                Lennart de Wit        
                             
Junioren:                          
  MO15       MO15 (vervolg)     MO15 (vervolg)        
Angelique Bezemer   Nova   Meijer   Marin   Roodzant        
Amber   Herrewijnen   Sanne de  Munck   Willemijn Tieleman        
Robin   Herrewijnen   Chanella   Narraina   Sandy van Tigchelen        
Bente   Kik   Imogen   Narraina   Marlijn van den Tol        
Mirjam   Koert   Sacha van der Niet   Lotte   Vervloed        
Sophie   Krijger   Femke   Nieuwenhuijzen   Vera   Vroegindeweij        
Lotte   Luijks   Suus   Peeman   Marjet van  Wezel        
Marieke   Mackloet   Jessica   Pieterse   Laurentine Willemsen        
Lara   Meijer   Nelleke   Riedijk   Laura de Wit        
                             
  JO15-1     JO15-2     JO15-3     JO15-4
Dennis   Baars   Lucas   Arensman   Sam   Andela   Ruben van Alphen
Sander van Driel   Jurgen van Balen   Jacob   Bakelaar   Jayden   Bakelaar
Tijmen   Götzenberger   Niels   Bergen   Lucas   Broere   Daan   Boeter
Boy   Hoogmoed   Dylan   Dijksman   Matt   Fokker   Johan   Breugem
Jesper   Jordaan   Arnoud van der Groef   Liewe van Kempen   Job van Dieren
Jarno van der Laan   Joost   Karels   Lars   Kooijman   Coen   Dubbeld
Jens   Mastenbroek   Levi   Kleijnenberg   Paul   Peeman   William   Groeneveld
Tim   Melissant   Lars   Mastenbroek   Mart van der Sluijs   Jannes   Houweling
Yorik van Nimwegen   Gijs van den Nieuwendijk   Nathan van der Sluijs   Bas   Koppelman
Jesse van der Sluijs   Tijmen   Rentinck   Mitchel   Sonder   Fabian 't Mannetje
Robbin   Troost   Xander   Roos   Thijs van Splunter   Gerwin  't Mannetje
Daan   Versluis   Marijn  de Vos   Sander   Teijn   Matthias   Nelis
Brett van Vliet   Daan   Vroegindeweij (2004)   Wesley   Vervloet   Martijn   Pille
Pepijn van der  Wulp   Bas   Westdijk   Daniël   Vroegindeweij   Lucas van der Slik
                Ruben   Wielhouwer   Jesse   Tanis (2003)
                Thomas   Wielhouwer   Maik   Troost
                        Albert Jan Wagner
                             
  JO17-1 Selectie       JO17-2     JO17-3     JO17-4
Jurgen  van den Boogert   William   Dubbeld   Martijn   Bakvis   David van Alphen
Tim   Haasnoot   Daniël   Guseinov   Kevin   Beije   Oscar   Boogaard
Stijn   Hoekman   Jens   Hoek   Wesley van Biert   Jens van Damme
Jari   Jongejan   Lars   Jordaan   Jorn   Hartog   Jeffrey van den Doel
Robbe van Kempen   Pepijn   Karels   Tygo van Horssen   Jorn van Driel
Hidde   Kik   Thijs   Koedoot   Marc   Koppelman   Wouter   Foliant
Stan   Mastenbroek   Job de Korte   Marijn   Korteweg   Chris   Grinwis
Xander   Mourik   Jelle   Smits   Jakob   Landman   Ishaja   Kievit
Jochem   Overweel   Martijn   Smits   Roan 't Mannetje   Kevin   Kleijnenberg
Jochum   Punt   Brandon   Sonder   Tijs van den Nieuwendijk   Ramon   Leijdens
Erik   Ruijgers   Jesse   Tanis  (2002)   Luuk   Rentes   Jorian van der Made
Matthijs   Schipper   Willem   Wesdorp   Mike   Scherke   Lars van Tigchelen
Lars   Schriek    4 spelers uit JO17-1 selectie   Corjan   Tiggelman   Marco   Trommel
Luke van Tigchelen           Bram van den Tol   Tijn de Vos
Ramon   Vermeulen           Thijs   Vogelaar        
Pieter van Wageningen                        
Sico   Wielaard                        
Joey   Zoon                        
                             
  JO19-1 Selectie     JO19-2     MO17-1        
Max   Bout   Lesley   Bezemer   Indy van Antwerpen        
Tim   Driece   Marco   Breen   Lize   Braal        
Martijn   Groenendijk   Wouter Arnold Cazander   Anne    Breugem        
Johan   Kroon   Thomas   Dekker   Janine   Gouswaart        
Luuk de Leeuw   Niels   Dubbeld   Desirèe   Kalle        
Stan   Melissant   Lars van der Groef   Anne   Koningswoud        
Justin  van  Noord   Lars   Hartog   Nikki van der Made        
Juul   Peeman   Jop van  Heemst   Mijke   Mastenbroek        
Kristian du Pree   Levi   Lodder   Marloes   Oosting        
Isi   Richard   Frank   Maliepaard   Sophie   Slaats        
Michael   Sloof   Bram van den Nieuwendijk   Anna van der Slik        
Jurjen   Verolme   Jamal   Ouzoun   Gina van der Stoep        
Koen   Vervloed   Valentijn   Swinkels   Shanna   Vis        
Jaron   Vroegindeweij   Daan   Terlouw   Kim van Wijk        
Sietse van der Weele   Olaf   Tillema                
Dennis van Wijk   Harm   Vogelaar                
        Rudolf ten Voorde                
                             
Senioren:                          
  Selectie     vervolg       vervolg          
Cas   Abbas   Martijn   Kievit   Rick   Schellevis        
Marijn van Biert   Donny   Klem   Dion   Smit        
Martijn   Buth   Ferry de Koning   Raoul   Verolme        
Thom   Drenth   Jan Willem van Lente   Tim   Verolme        
Wiljan   Driece   Norman   Leune   Guido   Verweij        
Dhevi   Dubbeld   Djorn   Lodder   Lucas   Visser        
Jordy   Frank   Ferdi   Louwerse   Rémon   Vogelaar        
Jeroen   Geldof   Maurice   Nagtegaal   Stephan   Vogelaar        
Pim   Grootenboer   Rolf   Nagtzaam   Gerben van der Weele        
Christiaan Hoogzand   Steven   Oosthoek   Nino   Wielaard        
Jeroen   Jongejan   Marc   Peeman   Arno de Wit        
Kjell   Kaim   Rick   Postema                
Niels   Kaim   Gerben   Prins                
                             
                             
  3e       4e       5e       VE1  
Jonathan   Drooger   Martijn de Bonte   Koen   Arendse   Rob   Breevoort
Sven   Geelhoed   Marinus   Buskoop   Jacob Jan   Buth   Bram de Bruin
Yorick   Jordaan   Jordy   Knöps   Ruben   Butter   André   Fun
Pim de Korte   Marco   Knöps   Stan van Delft   Joop   Geelhoed
Jip   Kostense   Sven   Koedoot   Niels van der Groef   Bert   Grootenboer
Glenn   Lodder   Alan   Mohammed   Rick   Hobbel   Gerrit de Jong
Danny   Looy   Jaap   Rosmolen   Rick   Hoekman   Kees   Kik
Gertjan   Mastenbroek   Rick   Taale   Tim   Huijsse   Rien van Lente
Givano   Narraina   Bram   Tuinenburg   Jasper   Kroon   Peter van der Linde
Jelle   Nieuwland   Devin   Verolme   Jacob-jan   Nelis   Jan   Lodder
Pim   Rommens   Matthijs   Versaevel   Jesse van den Nieuwendijk   Piet   Lookermans
Swavek   Sadowski   Stan   Vis   Niels van  Nimwegen   Izak   Mackloet
Guido   Traets   Lennart van  Vliet   Remco   Paasse   José   Melaard
Jeroen   Verduijn   Kevin   Vogelaar   Jimmy   Ramdayal   Huug van den Nieuwendijk
Rahan   Visscher   John de Vos   Steven   Romijn   Leon van den Nieuwendijk
Wesley   Vroegindeweij   Marius de Vries   Stefan   Snijder   William   Pijl
        Stefan   Wegman   Dylan   Vervloet   Peter van Putten
        Patrick van Wijk   Kees   Vervloet   Erwin de  Ridder
        Johan van Nimwegen   Bjorn   Vogelaar   Miquel van Rietschoten
                Martin   Welleman   Jan Peter   Robijn
                Tim   Wiggers   Patrick   Tjia
                        Rens   Vis
                        Rinus   Vroegindeweij
                        Siem   Wessels
                             
  VR Selectie   vervolg  VR Selectie     G1     Reserve lijst en 7 tegen 7
Laura   Baars   Milou   Maliepaard   Dennis   Aaldijk   Aart   Baars
Aimee   Bienefelt   Annemijn 't Mannetje   Frans   Braber   Jan-Willem Brussaard
Patricia van Dam   Joanne   Mastenbroek   Sander   Broeckaart   Siert   Hamers
Nathalie   Donkersloot   Dewi   Nieuwland   Martijn   Buijs   Gerben   Hobbel
Jackie van Dooren   Nicole   Poorthuis   Felicia   Buitendijk   Leendert   Joppe
Samantha van Dooren   Suzanne   Robijn   Prasan   Engelen   Niels   Kamerling
Veerle de Gans   Lotte   Spruit   Gabriël   Felida   Rob   Lugtenburg
Mareille de Gast   Daniëlle   Streefkerk   George   Montfoort   Marco van der Made
Mariska   Gerlings   Emilia   Tanis   Jessie   Munck   Merke   Netten
Joyce   Goulooze   Lisa   Verolme   Floyd   Roelofs   Paul   Peeman
Anne   Huizer   Daphne   Vogelaar   Lars van Rossum   Josha   Redert
Tamara   Jordens   Anne-Lieke Wagenaar   Stefan de Winter   Koen   Rommens
Hannerieke Koert   Corien de Wit   Brian   Wolkenfelt   Jan   Smit
Nicky   Kroon   Kim de Wit   Marco van der  Zweep   Gerard   Smits
Manon   Lookermans   Janneke   Zoon           John   Troost
                        Gert   Verweij
                        Niek   Vis
                        Chris van der Weele
                        Jeroen   Witte