Aankomende wedstrijd

26Mei

Laatste wedstrijd van de Competitie:

Jonge Spartaan 1---VVC68-1

Aanvang: 14.30  uur.

uitslag:


 


 

Leiders/Leidsters

Hoofdtaken: Elftal: Nummer KNVB: Naam              Leiders: Straatnaam: No: Woon- Plaats: Telefoon: Mobiel: E-mailadres  Leiders: E-mailadres Wedstrijdsecretaris:
Kader: 1e elftal                  
Hoodfdtrainer 1e BMCV67U P.M. Nauta de Vorke  22 Heenvliet 0181-662520 06-21861286 legend1969@me.com  
Ass.Trainer 1e BLDL67A Robbert Breen Rembrandtlaan 50 M-H 0187-484337 06-81712406 robbert_brem@hotmail.com pietdjs@gmail.com
Teamleider 1e GLYY90R T. Traets Klampenmeet  40 S'dijk 0187-Geen 06-20760298 thomastraets1@gmail.com  
Vlagger 1e FRJV377 K. Hoogzand Tuinstraat 3 S'dijk 0187-Geen 06-57054739 kevinhoogzand@upcmail.nl  
Verzorger 1e BLDP79Z S. Verduijn Anne Bijnspad 49 M-H 0187-Geen 06-30526653 stefan_verduijn@hotmail.com  
Verzorger 1e GLFP11K J. Verduijn Tuinfluiter 17 S'dijk   0650-489660 jeroenverduijn@hotmail.com  
Verzorger 1e BLDN48F M. Nagtzaam Eikenlaan 4 D'land Geen 06-37198551 m.nagtzaam@gmail.com  
Keepertrainer 1e-2e-A.B.C Geen Jurren Berkhout Haya v.Someren dawnaenpad 19 Spijkenisse Geen 06-34340555 jurrenberkhout@hotmail.com  
Revalidatie Tr. 1e BLDP79Z S. Verduijn Anne Bijnspad 49 M-H 0187-Geen 06-30526653 stefan_verduijn@hotmail.com  
Revalidatie Tr.   BL.DN.88R P.v.Putten Binnenweg 54 S-dijk 0187-478880 06-23559570 jordy.putten@hetnet.nl  
                     
Hoofdtaken: Elftal: Nummer KNVB: Naam              Leiders: Straatnaam: No: Woon- Plaats: Telefoon: Mobiel: E-mailadres  Leiders: E-mailadres Wedstrijdsecretaris:
Kader: O/23                  
Leider-Trainer O / 23 BL.SK.90K P.Hoofdman Juliana v.Solberglaan 38 M-H 0187-geen 06-50805019 petry1808@gmail.com  
Leider-Trainer O / 23 BLSK678 Jordi Smit Buitenring 5 M-H 0187- 06-52310118 jordi_smit87@hotmail.com pietdjs@gmail.com
Grensrechter O / 23 BL.PN.23K Gerrit Groenewegen Pr.Bernhardlaan 73 M.H. 0187-486680 06-51581088 g.groenewegen@chello.nl Nog niet bekend
Leider O / 23 geen Jan Mastenbroek Langeweg  124 M.H. 0187-486575 06-51244283 j.mastenbroek75@upcmail.nl  
                     
Hoofdtaken: Elftal: Nummer KNVB: Naam              Leiders: Straatnaam: No: Woon- Plaats: Telefoon: Mobiel: E-mailadres  Leiders: E-mailadres Wedstrijdsecretaris:
Kader: 2e elftal                  
Trainer /Leider 2e BLSK90K P.Hoofdman Staakweg 18 DL 0187-Geen 06-50805019 petry1808@gmail.com  
Leider   FTSJ666 Thom Drenth Westelijke Achterweg 4 S-dijk 0187-Geen 06-13971610 drenththom@gmail.com pietdjs@gmail.com
ASS. Trainer   FPNW15A Koen Kwakernaak Lijster 13 S-dijk 0187-Geen 06-51743421 koen_raul@hotmail.com  
Grensrechter     ?????       0187- 06-    
                     
Kader: 3e elftal                  
Leider 3e elftal GB.NV..70N Remco Blok Oost Voorgors 48 M.H 0187-847669 06-30369597 remco_blok_51@hotmail.com w.buskop@upcmail.nl
Leider 3e elftal BL.DM.59E Gerard Jansen Ds.Montijnstraat 5 S-dijk 0187-Geen 06-19014096 gerardjansen1984@hotmail.com  
                     
Kader: 4e elftal                  
Leider 4e elftal MH.GG.10P Marius de Vries Geerweg 6 M-H 0187-605065 06-40254702 devrieseu@outlook.com w.buskop@upcmail.nl
Leider 4e elftal GBMY38H Devin Verolme Oosthavendijk 48 M.H 0187-651614 06-83334212 devin_verolme@hotmail.com  
                     
                     
Kader: 5e elftal                  
Leider 5e elftal Geen Jean van Delft Stoofhoek 17 S-dijk 0187-669178 06-13943017 jeanvandelft@upcmail.nl w.buskop@upcmail.nl
Vlagger 5e elftal BL.DK.26Q Kees Vervloet Rottenburgseweg 182 M-H 0187-617585 06-53617585 c.vervloet@vshanab.nl  
                     
Kader: VE1 elftal                  
Leider VE1 elftal BL.DN.58I Leon v/d Nieuwendijk Voorstraat 26 D-L 0187-601422 06-22897671 l.vandennieuwendijk@upcmail.nl w.buskop@upcmail.nl
Leider VE1 elftal FK.VZ.16R Joop Geelhoed Pr.Hendrikstraat 24 M-H 0187-486315 06-20737310 j.geelhoed92@upcmail.nl  
                     
Kader: VR1 elftal                  
Leider-Trainer VR1 efltal FH.KM.11H Hans Leune Molenzicht 44 D-L 0187-602873 06-13368490 h.leune@chello.nl DJS@janvogelaar.nl
Leider -Vlagger VR1 efltal RG.LN.02W Gerrit Westenberg Paulina v.Weellaan 18 D-L 0187-605010 06-27506023 g.westenberg1@chello.nl  
                     
Kader: VR2 elftal                  
Leider VR2 elftal PPRV74A Arco Verolme Specht 16 S-dijk 0187-487587 06-30988752 arcoverolme@icloud.com DJS@janvogelaar.nl
Vlagger VR2 elftal FKVK28P Jan Tanis Langeweg 140 M.H 0187-480004 06-38931189 jtanis1@freeler.nl  
                     
Kader 35+1                  
Leider 35+1 BL.RZ.90K Aart Baars bekadeweg 50 s-dijk 0187-481858 06-54681717 a.baars15@kpnplanet.nl w.buskop@upcmail.nl
                     
Kader G-Team                  
Leider/ Trainer Team G1 GD.XM.51L Chris v/d Weele Aagje Dekenstraat 5 S-Dijk 0187-486821 06-26702769 c.vanderweele@tele2.nl  
Leider/Trainer Team G1 BL.KP.42Y Stefan Klink marktveld 2 S-Dijk 0187-Geen 06-52313952 stefanklinkovic@hotmail.com DJS@janvogelaar.nl
Leider/Trainer Team G1 BZHW36X Rick Postema Rembrandtlaan 169 M.H 0187-840042 06-22207364 rick0610@hotmail.com  
                     
Kader: Recr. Vr.                  
Leider-Trainer Recr. Vr BL.DM.332 Cees Groen Marnix Gijsenstraat 37 S-dijk 0187-485217 06-34454641 groe5120@planet.nl DJS@janvogelaar.nl
                     
Hoofdtaken: Elftal: NummersKNVB: Naam              Leiders: Straatnaam: No: Woon- Plaats: Telefoon: Mobiel: E-mailadres  Leiders: E-mailadres Wedstrijdsecretaris:
                     
Kader: JO19-1                  
Leider-Trainer JO19-1 BLSK678 Jordi Smit Buitenring 5 M-H 0187-Geen 06-52310118 jordi_smit87@hotmail.com miranda.de.leeuw@live.nl
Leider-Trainer JO19-1 FX.VP.26L Hans van den Nieuwendijk Dijkstraat  40 S-dijk 0187-48331 06-38107498 hansnieuwendijk10@gmail.com  
Leider JO19-1 Geen Jan mastenbroek Langeweg 124 MH 0187-486575 06-51244283 j.mastenbroek75@upcmail.nl  
Grensrechter JO19-1   ?????              
                     
Kader: JO19-2                  
Leider / Trainer JO19-2 BKYH810 René van der Groef Pr Hendrikstraat 15 M-H 0187-482356 06-46611007 renevandergroef@hotmail.nl miranda.de.leeuw@live.nl
Leider / Trainer JO19-2 FTQL89B Swavek Sadowski Fazantstraat 20 S-Dijk 0187-Geen 06-29011191 swaveksadowski@gmail.com  
Leider  JO19-2 geen Eric -Jan Terlouw Pr.Bernhardlaan 38 M.H 0187-482373 06-44732404 e.terlouw1@chello.nl  
                     
Hoofdtaken: Elftal: NummersKNVB: Naam              Leiders: Straatnaam: No: Woon- Plaats: Telefoon: Mobiel: E-mailadres  Leiders: E-mailadres Wedstrijdsecretaris:
                     
Kader: JO17-1                  
Leider-Trainer JO17-1 geen Vishal Kallan Honingeter 53 D.L 0187-geen 06-22774700 vishalkallan88@gmail.com miranda.de.leeuw@live.nl
Trainer JO17-1 PCLF06S Sjaak Koppelman Pr.Bernhardlaan  31 M.H 0187-485834 06-57031565 sjaakenclaudia7@gmail.com  
Trainer JO17-1 geen Ruud Meijer Langeweg 19 M.H 0187-geen 06-43277498 ruud_meijer@live.nl  
Leider/Grens JO17-1 geen Poul van Ouders              
                     
Kader: JO17-2                  
Leider-Trainer JO17-2 BL.DP.23E Gerard Smits DS Montijnstraat 11 S-dijk 087-487487 06-40576068 gmlsmits@hotmail.com miranda.de.leeuw@live.nl
Leider JO17-2   ????              
Administratie JO17-2   Conny Westdorp joost v/d vondellaan 64 S-dijk 0187-481506 06- conny.wesdorp@chello.nl  
                     
Kader: JO17-3                  
Leider-Trainer JO17-3 QLTMO7s Bart Sonder Nachtijs 34 S-dijk 0187-482164 06-22460579 bamason98@gmail.com miranda.de.leeuw@live.nl
Leider-Trainer JO17-3   Lex Tuinenburg Oost Voorgors 95 M.H 0187-485452 06-46025384 lextuinenburg@outlook.com  
Leider-Trainer JO17-3 GBPC32O John de Vos Pluvier 44 S-dijk 0187-486076 06-37017496 johndevos96@hotmail.com  
                     
Kader: JO17-4                  
Leider JO17-4 geen Herbert Kunst Antoon Coolenstraat  80 S-dijk 0187-484621 06-10876384 h.kunst@hetnet.nl miranda.de.leeuw@live.nl
Trainer JO17-4 LYKL19D Erik Kleijnenberg Fazantstraat 10 S-dijk 0187-478242 06-37330478 kleijnenberg@live.nl  
Trainer JO17-4   ?????              
                     
Hoofdtaken: Elftal: Nummer KNVB: Naam              Leiders: Straatnaam: No: Woon- Plaats: Telefoon: Mobiel: E-mailadres  Leiders: E-mailadres Wedstrijdsecretaris:
                     
Kader: JO15-1                  
Leider-Trainer JO15-1  Geen Gerard v/d Kleij Molendijk  45 Stad 0187-geen 06-12707994 gerardvankleij@oulook.com miranda.de.leeuw@live.nl
Ass./Trainer  JO15-1 Geen Arjo van Driel Betje Wolfstraat  20 S'dijk 0187-489480 06-15900029 mail@driel24.nl  
Grensrechter JO15-1 BLDN02R Hennie Krijtenberg Oranje Nassaustraat  18 M-H 0187-487008 06-24284793 j.h.krijtenberg@ziggo.nl  
                     
Kader: JO15-2                  
Leider / Trainer JO15-2 BLYP53Y Patrick Dijksman Singelkade 62 M.H 0187-842537 06-22885198 p.dijksman14@upcmail.nl miranda.de.leeuw@live.nl
Leider JO15-2 Geen Theo Mastenbroek Merel 9 S'dijk 0187-487966 06-23662461 d.mastenbroek@zonnet.nl  
Leider                    
                     
Kader: JO15-3                  
Trainer / Leider JO15-3 QLTM08T John Teijn Dirk Bosstraat 17 MH 0187-484129 06-13390324 j.teijn@gmail.com miranda.de.leeuw@live.nl
Trainer / Leider JO15- geen Jan Willem Broere Willem Bilderdijkstraat 27 M.H 0187-487847 06-53259007 y.broere@planet.nl  
Vlagger JO15-3 WPRH560 Leon Peeman Ringstraat 61 S'dijk 0187-486023 06-13145455 leonenpetra@upcmail.nl  
Trainer / Leider JO15-3 BLDK26Q Kees Vervloet Rottenburgseweg 182 M.H 0187-847683 06-53617585 c.vervloet@chello.nl  
                     
Kader: JO15-4                  
Leider JO15-4 geen Kees Dubbeld Willem Bilderdijkstraat 27 S-dijk 0187-480085 06-30142860 k.dubbeld@kpnplanet.nl miranda.de.leeuw@live.nl
Leider JO17-4 QNWK72D Tony 't Mannetje Pr Willem Alexanderstraat 25 M-H 0187-487830 06-20503738 tonytmannetje@hetnet.nl  
Grensrechter     ?????              
Administratie JO15-4 geen Harry van Alphen Groene Zoom 83 S-dijk 0187-480505 06-53611596 harryensandra@yahoo.com  
                     
Hoofdtaken: Elftal: NummersKNVB: Naam              Leiders: Straatnaam: No: Woon- Plaats: Telefoon: Mobiel: E-mailadres  Leiders: E-mailadres Wedstrijdsecretaris:
                     
Kader: MO17-1                  
Leider MO17-1 BL.DP.82V Rens Vis Rembrandtlaan 22 M-H 0187-483342 06-31037586 visvalk@upcmail.nl DJS@janvogelaar.nl
Administratie MO17-1   ???              
                     
Kader: MO15-1                  
Leider-Trainer MO15-1 RC.RY.79F Adriaan Tieleman Singelkade 50 M-H 0187-481468 06-10303464 tieleman@filternet.nl DJS@janvogelaar.nl
Leider-Trainer MO15-1 BL.DP.953 Bram Vroegindeweij Christiaan de Vrieslaan 25 M-H 0187-482969 06-13166868 bramvidw@upcmail.nl  
Leider-Trainer MO15-1 BLDN29A Izak Mackloet Prins Henderikstraat 21 M.H 0187-481884 06-22848519 i.mackloet@kpnmail.nl  
                     
Kader: MO15-2                  
Leider-Trainer MO15-2 BLDN29A Izak Mackloet Prins Henderikstraat 21 M.H 0187-481884 06-22848519 i.mackloet@kpnmail.nl DJS@janvogelaar.nl
Leider-Trainer MO15-2 Geen Ad de Wit Pr.Bernhardlaan  124 M.H. 0187-492805 06-14849530 addewit1957@kpnmail.nl  
Leider-Trainer MO15-2 Geen Roel de Vlugt          06-11732403    
                     
Kader: MO13-1                  
Leider-Trainer MO13-1 geen Mark Lagendijk West Havendijk 31 D-L 0187-600037 06-22-673957 frontosa@planet.nl DJS@janvogelaar.nl
Leider-Trainer MO13-1 geen Marjan v.d Nieuwendijk Aagje Dekenstraat 10 S-dijk 0187-481636 06-23353183 atijl@x4all.nl  
Leider-Trainer MO13-1 GCNW73G Nicole Poorthuis Eendrachtstraat 29 M.H. 0187-geen 06-51308179 nicolepoorthuis@hotmail.com  
                     
Kader: ME1                  
Hoofdtaken: Elftal: Nummer KNVB: Naam              Leiders: Straatnaam: No: Woon- Plaats: Telefoon: Mobiel: E-mailadres  Leiders: E-mailadres Wedstrijdsecretaris:
                     
Kader: JO13-1                  
Leider-Trainer JO13-1 Geen John Moerkerke Enkele Ring 45 SLD 0187-487608 06-51870011 l.moerkerke@chello.nl johandejong667@gmail.com
Leider-Trainer JO13-1 Geen Louis v/d Weijden Langeweg 118 M.H 0187-480116 06-27129461 louisvanderweijden57@gmail.com  
                     
Kader: JO13-2                  
Leider-Trainer JO13-2 MH.GT.72W Lennart van Vliet Wilhelminastraat 11 M-H 0187-489491 06-20166634 lennart1997@live.nl  
Leider JO13-2 Geen Jacob Tanis Anna Blamanpad  13 M-H 0187-490348 06-20500108 emelytanis@live.nl  
Leider JO13-2 QY.XT.232 Klaas van der Maas Pimpelmees 58 S-dijk 0187-849661 06-20256796 klaasvandermaas@gmail.com johandejong667@gmail.com
Leider / Trainer JO13-2 Geen Arjan keizer Singelkade 62 MH 0187-478972 06-51078073 keizer_arjan@hotmail.com  
                     
Kader: JO13-3                  
Leider JO13-3 SDVX65L Iwan Foliant Wilhelminastraat  14 M-H 0187-486959 06-23533383 foliant@hetnet.nl  
administratie JO13-3 geen Johan Roetman Anne Franklaan 6 M.H 0187-482129 06-51802361 johanroetman21@hotmail.com  
Vlagger JO13-3 LXYH006 Remco Paasse Rubensplein 1 M.H 0187-493555 06-34796025 remcopaasse982011@hotmail.com johandejong667@gmail.com
Trainer JO13-3   Adriaan Tieleman Singelkade  50 MH 0187-481468 06-10303464 tieleman@filternet.nl  
Administratie JO13-3   Karin Tieleman Singelkade  50 MH 0187-481468   tieleman@filternet.nl  
                     
Kader: JO13-4                  
Leider /Trainer JO13-4 geen Arjan Gerrits Nicolaas Beetsstraat 14 S-dijk 0187- 06-46427695 jolanda@famgerrits.com  
Trainer JO13-4 NMTR84G Lisa Baars Bekadeweg 50 S-Dijk 0187-481858 06-15314792 lisabaars115@outlook.com johandejong667@gmail.com
Grensrechter JO13-4 geen Harold de Munnik Jacob Catsstraat 79   0187-481358 06-10040021 h.munnik3@chello.nl  
Administratie JO13-4 geen Arjan v/d Made  Marietjespad 19 M.H 0187-geen 06-50128231 avandermade@telfort.nl  
                     
Kader: D5                  
Hoofdtaken: Elftal: Nummer KNVB: Naam              Leiders: Straatnaam: No: Woon- Plaats: Telefoon: Mobiel: E-mailadres  Leiders: E-mailadres Wedstrijdsecretaris:
                     
Kader: JO11-1                  
Leider Trainer JO11-1 FPNW15A Koen Kwakernaak Lijster 13 S-dijk 0187-487233 06-51743421 koen_raul@hotmail.com johandejong667@gmail.com
Leider JO11-1 GNDP83H Nino Wielaard Vermeerstraat 7 M.H 0187-489049 06-25454505 nwielaard.djs1234@gmail.com  
                     
Kader: JO11-2                  
Leider JO11-2 Geen HenkJan Tieleman Teenhoek  11 S-dijk 0187-481412 06-54773526 dommel32@hotmail.com  
Leider JO11-2 geen Mark Boerema Juliana v. Stolberglaan 44 M.H        
Leider JO11-2 MJ.SZ.24J Jos van Wezel Kadeweg  29 MH 0187-481061 06-33420378 josvanwezelajax@live.nl johandejong667@gmail.com
Leider JO11-2 Geen Marijn Bakelaar Vroomweg 40 Stad 0187-612421 06-82832694 mcbakelaar@hotmail.com  
                     
Kader: JO11-3                  
Leider JO11-3 Geen Karin v Tigchelen 0 14 S-dijk 0187-481847 0613-933389 ronkarinvant@hotmail.com  
Leider JO11-3 Geen Denny Arensman Christiaan de Vrieslaan  47 MH 0187-478844 06-53875581 d.arensman14@hotmail.com johandejong667@gmail.com
leider JO11-3 BLDN29A Izak Mackloet Prins Henderikstraat 21 M.H 0187-481884 06-22848519 i.mackloet@kpnmail.nl  
                     
Kader: JO11-4G                  
Leider JO11-4G geen Anton Lodder Rembrandtlaan 86 M-H 0187-Geen 06-51537735 alodder@zonnet.nl  
Leider JO11-4G Geen Andre Barendrecht Verlengd Marietjespad 6 MH 0187-geen 06-25468677 a.barendrecht@gmail.com johandejong667@gmail.com
Leider JO11-4G BLDP964 Arie Vroegindeweij Anna Blamanpad 5 M.H 0187-481770 06-30778729 a.vroegindeweij7@upcmail.nl  
                     
Kader: JO11-5                  
Leider JO11-5 Geen Erwin Wijnands Azaleastraat 7 S-dijk 0187-664653 06-12922792 erwin_wijnands@hotmail.com  
Leider JO11-5 LZCY41Y Lesly Bezemer     Nachtijs 14 S-dijk 0187-482894 06-83208735 j.bezemer@kpnmail.nl johandejong667@gmail.com
Leider JO11-5                  
                     
Hoofdtaken: Elftal: Nummer KNVB: Naam              Leiders: Straatnaam: No: Woon- Plaats: Telefoon: Mobiel: E-mailadres  Leiders: E-mailadres Wedstrijdsecretaris:
                     
Kader: JO9-1                  
Trainer-Leider JO9-1 BK.XN.27Z Ruud Both Meerkoet 8 S-dijk 0187-642406 06-24889681 ruudboth@hotmail.com  
Trainer-leider JO9-1 BL.HG.06O Wouter Volaart Anna Bijnspad 35 M-H 0187-843006 06-26900033 volaart@hotmail.com johandejong667@gmail.com
Trainer-Leider JO9-1 geen J.Slui Vroutjesweg 60 stad 0187-Geen 06-22444651 johan@kitvoegen.nl  
Trainer -Leider JO9-1 geen W.Tink Singelkade 14 M-H 0187-489593 06-14146058 willemtink@hotmail.com  
Trainer JO9-1 geen C.Looij Joost v.d Vondellaan 138 M.H 0187-geen 06-45665927 chrislooy@hotmail.com  
                     
Kader: JO9-2G                  
Trainer-Leider JO9-2G BL.DN.36A J.Melaard Pluvier 30 S-dijk 0187-480539 06-23281302 melaard080808@kpnmail.nl  
Trainer-leider JO9-2G BLYJ545 C.Melaard Pluvier 30 S-dijk 0187-480539 06-23281302 melaard080808@kpnmail.nl johandejong667@gmail.com
Trainer-leider JO9-2G geen C.Donkersloot Pluvier 2 S-dijk 0187-489752 06-20330188 cornedonkersloot@gmail.com  
Trainer-Leider JO9-2G BLDN88R Peter v. Putten Binnenweg 54 S-dijk 0187-478880 06-2355970 jordy.putten@hetnet.nl  
                     
Kader: JO9-3G                  
Trainer-Leider JO9-3G geen J.Kieviet Berkenlaan 15 M-H 0187-846015 06-20384088 judithkieviet@live.nl  
Trainer-Leider JO9-3G geen G.Oostwouder Anna Bijnspad 13 M.H 0187-Geen 06-57263607 gjoostwouder@gmail.com johandejong667@gmail.com
Trainer-Leider JO9-3G geen L.de Baat Oostelijke Achterweg 50 S-dijk 0187-Geen 06-23807798 elizabethenrowen@hotmail.com  
                     
Kader: JO9-4G                  
Trainer-Leider JO9-4G BL.DP997 D.Vroegindeweij Willem Bilderdijkstr. 33 S-dijk 0187-480939 06-14281034 denvidw@planet.nl  
Trainer-leider JO9-4G Geen K.Kampen Westelijke Achterweg 18 S-dijk 0187-487272 06-22832332 kampenkaptein@upcmail.nl  
                     
Kader: JO8-1                  
Trainer-leider JO8-1G Geen J.Scherpenisse Molendijk 127 N.T 0187-geen 06-5345267 julianscherpenisse@hotmail.com  
Trainer-leider JO8-1G geen Edwin v.Eck Simons Vestdijkpad 4 M-H 0187-480755 06-53721091 edwinvaneck@gmail.com johandejong667@gmail.com
Trainer-leider JO8-1G BLDP51L Huib Verkaik Pimpelmees 52 S-dijk 0187-485939 06-11952405 huubverkaik@gmail.com  
Trainer JO8-1G MJHP75A Tim Haasnoot Ds.Montijnstraat 39 S-dijk 0187-785084 06-45033168 timkoenfly@gmail.com  
                     
Hoofdtrainers JO9 / JO8 GGBQ987 Wiljan Driece Marietjespad 39 M.H 0187-487679 06-25217050 wiljandriece@oulook.com  
Hoofdtrainers JO9 / JO8 GBPC26P Gerben v/d Weele Aagje Dekenstraat 5 S-dijk 0187-486821 06-83541349 gerbenvanderweele@live.nl  
                     
Kader: JO7-1                  
Leidster/Trainster JO7-1 BL.YJ.545 Celia Melaard Pluvier 30 S-dijk 0187-480539 06-23281302 melaard080808@kpnmail.nl  
Trainer/Leider JO7-1 geen L.Tijl Joost v/d Vondellaan 132 M.H geen 06-20099764   DJS@janvogelaar.nl
Trainer JO17-1   Dennis Baars Bekadeweg 50 S-dijk 0187-481858      
                     
Keepertrs:                    
Keepertrainer: Jeugdkeepers Ma-Di-avond Ferry de Koning Westelijke Achterweg 2A S.dijk 0187-485993 06-20112815 ferrydekoning@hotmal.nl  
                     
Keepertrainer 1e-2e-A.B.C Di-avond Jurren Berkhout Haya v.Someren Dawnapad 19 Spijkenisse Geen 06-34340555 jurrenberkhout@hotmail.com ferrydekoning@hotmal.nl
                     
Keepertrainer Jeugdkeepers Ma-avond Cas Abbas West Havendijk 6 M-H 0187-480260 06-53277380 cas_abbas@live.nl