Aankomende wedstrijd

20Jan

Oefenwedstrijd:

Fios 1---Jonge Spartaan 1

Aanvang:14.30  uur.

uitslag: 


 


 

.

Coördinatoren

   
 Foto Naam  Verantwoordelijkheden 
 

 

Bert Grootenboer

 

Voorzitter Coördinator V.Z.-sportief 
06-22975253
Vzsportief@dejongespartaan.nl
  Bert Grootenboer/John Troost

Groep Coördinator
1e, 2e, 3e, en 0/23

06-22975253/0651595211

Vzsportief@dejongespartaan.nl / Voorzitter@dejongespartaan.nl

  Paul Peeman Groep Coördinator 
JO19-1, JO19-2, JO17-1, JO17-2  
06-53737140
p.peeman@okeeadvies.nl
 

Johan Melissant

Groep Coördinator
JO15-1, JO15-2, JO13-1, JO13-2
06-42720974
 
 Erik Kleijnenberg Klaas van der Maas Groep Coördinator 
Alle JO11 Pupillen
06-20256796
klaasvandermaas@gmail.com
  Ruud Both

 

Groep Coördinator
Alle JO9 Pupillen
06-24889681
ruudboth@hotmail.com

  Chris v.d. Weele

Groep Coördinator
G-1
06-26702769
gvoetbal@dejongespartaan.nl

  Celia Melaard

Groep Coördinator 
Alle JO7 pupillen
06-23281302
melaard080808@kpnmail.nl

 img088 Ferry de Koning Groep Coördinator 
Alle Keepertrainers / Keepers
06-20112815
ferrydekoning@hotmail.nl
  Donny Klem Coördinator HJO Pup,Techniektrainers
06-57317367
HJOpup@dejongespartaan.nl
 

Coördinatoren

   
 Aart_Baars Aart Baars

Voorzitter Coördinator V.Z .breedte
0187-481858
a.baars15@kpnplanet.nl

  Vacant

Groep Coördinator
3 ,4, 5, VE

      

  Rene v/d Groef

Groep Coördinator 
JO17-3, JO17-4 Junioren
06-46611007
renevandergroef@hotmail.nl 

 Aart_Baars Aart. Baars

Groep Coördinator
VR1,Sen.- MO17-1, Junioren

 

  Leon Peeman   

Groep Coördinator 
JO15-3, JO15-4, 
06-13145455
leon@lichtnl.nl

 Suzanne Robijn Suzanne Robijn Groep Coördinator
MO15-1, MO13-1, MO13-2,  
06-54354678 
suzannerobijn@upcmail.nl
  Iwan Foliant

Groep Coördinator 
JO13-3, JO13-4,
06-23533383
foliant@hetnet.nl